Acele Baba Aranıyor izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 411 Görüntülenme

Acele Baba Aranıyor izle

Damien ve kız kardeşi mutlu bir ailede yaşamaktadırlar. Annelerinin ani ölümü ile dağılan aile yirmi sene sonra kimsesiz bir çocuk yardımıyla tekrardan bir araya gelecek. Damien, İlk okul öğretmenidir. Sınıfındaki öğrencilerinden birisinin ailevi problemleri sebebi ile sınır dışı edileceğini öğrenince apar topar çocuğun kendi çocuğu olduğunu söylemek mecburiyetinde kalır. Fakat ortada büyük bir problem vardır. Damien bekardır ve acilen anne bulması gereklidir. Filmde Melanie rolünde Melisa Sözen'i izleyeceğiz.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Acele Baba Aranıyor izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Acele Baba Aranıyor izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Damien ve kız kardeşi mutlu bir ailede yaşamaktadırlar. Annelerinin ani ölümü ile dağılan aile yirmi sene sonra kimsesiz bir çocuk yardımıyla tekrardan bir araya gelecek. Damien, İlk okul öğretmenidir. Sınıfındaki öğrencilerinden birisinin ailevi problemleri sebebi ile sınır dışı edileceğini öğrenince apar topar çocuğun kendi çocuğu olduğunu söylemek mecburiyetinde kalır. Fakat ortada büyük bir problem vardır. Damien bekardır ve acilen anne bulması gereklidir. Filmde Melanie rolünde Melisa Sözen'i izleyeceğiz.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?