Cehennem Festivali izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 363 Görüntülenme

Cehennem Festivali izle

Cehennem Festivali izle Üniversite öğrencisi bi genç kız olan Natalie, çocukluğundan beri en iyi dostu olan Brooke ve onun ev dostu Taylor ile beraber Hell Fest’e gider. Bu festival Cadılar Bayramı’nda düzenlenen ve labirentleri, keyifli oyunları ve dev panayır alanıyla kenti dolaşan bir etkinliktir. Her sene binlerce genç, kabuslardan çıkıp gelmiş gibi görünen korku karnavalında eğlenmek amacıyla Hell Fest’i takip etmektedir. Normal bir akşam olsa hep beraber eğlenmek amacıyla dansa gidecek olan gençler, festivalde bir araya gelirler. Ama bir ziyaretçi amacıyla Hell Fest bir cazibe merkezi değil bir avlanma yeridir. Gözler önünde cinayet işleyip dekor ve kompu kılıfına uydurabilmenin ve eğlenceye kendilerini kaptırmış dikkatsiz kurbanları rahatlıkla avlayabilmenin olası bulunduğu festival, bu seneki katılımcılar amacıyla gerektiğince tehlikeli olacaktır. Festivale gelenlerin adedi ve damarlarında dolaşan adrenalin arttıkça, katil maskeli yüzünü Natalie, Brooke, Taylor ve gece hayatta kalmak amacıyla onlarla beraber savaşacak olan erkek arkadaşlarına çevirir. Gençler gözlerinin önünde gerçekleşen korkunç vahşetin bir kompu olmadığını fark ettiklerinde hayat savaşları başlayacaktır…Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Cehennem Festivali izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Cehennem Festivali izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Cehennem Festivali izle Üniversite öğrencisi bi genç kız olan Natalie, çocukluğundan beri en iyi dostu olan Brooke ve onun ev dostu Taylor ile beraber Hell Fest’e gider. Bu festival Cadılar Bayramı’nda düzenlenen ve labirentleri, keyifli oyunları ve dev panayır alanıyla kenti dolaşan bir etkinliktir. Her sene binlerce genç, kabuslardan çıkıp gelmiş gibi görünen korku karnavalında eğlenmek amacıyla Hell Fest’i takip etmektedir. Normal bir akşam olsa hep beraber eğlenmek amacıyla dansa gidecek olan gençler, festivalde bir araya gelirler. Ama bir ziyaretçi amacıyla Hell Fest bir cazibe merkezi değil bir avlanma yeridir. Gözler önünde cinayet işleyip dekor ve kompu kılıfına uydurabilmenin ve eğlenceye kendilerini kaptırmış dikkatsiz kurbanları rahatlıkla avlayabilmenin olası bulunduğu festival, bu seneki katılımcılar amacıyla gerektiğince tehlikeli olacaktır. Festivale gelenlerin adedi ve damarlarında dolaşan adrenalin arttıkça, katil maskeli yüzünü Natalie, Brooke, Taylor ve gece hayatta kalmak amacıyla onlarla beraber savaşacak olan erkek arkadaşlarına çevirir. Gençler gözlerinin önünde gerçekleşen korkunç vahşetin bir kompu olmadığını fark ettiklerinde hayat savaşları başlayacaktır…Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?