Coffee & Kareem
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 119 Görüntülenme

Coffee & Kareem

Coffee & Kareem'de Ed Helms, Detroit’li bir polis memuruna, Taraji P. Henson ise onun kız arkadaşına yaşam veriyor. Polis, kız arkadaşının 11 yaşındaki oğluyla beraber aksiyon dolu bir maceraya atılarak ismini temize çıkarmaya ve şehrin en acımasız suçlusunu alaşağı etmeye çalışır. “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi” ile Oscar’a aday gösterilen, “Empire” dizisinin Altın Küre menfaatli yıldızı Taraji P. Henson ve “Felekten Bir Gece”, “Tatil Zamanı” ve “Yakalandın!” gibi filmlerle tanınmış gülünç filmlerinin tanıdık yüzü Ed Helms filmin başrollerini üstleniyor. Filmin yönetmenliğini ise “Take Me Home Tonight”, “Goon” ve “Ya Aşksa” gibi filmlerle tanınmış ve bu yıl Kumail Nanjiani ve Dave Bautista’lı gülünç filmi “Stuber” ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Kanadalı yönetmen Michael Dowse üstleniyor. Filmin senaryosuna Shane McCarthy imza atarken, üretici kadrosunda başrol Helms ve Mike Falbo yer alıyor.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Coffee & Kareem | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Coffee & Kareem | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Coffee & Kareem'de Ed Helms, Detroit’li bir polis memuruna, Taraji P. Henson ise onun kız arkadaşına yaşam veriyor. Polis, kız arkadaşının 11 yaşındaki oğluyla beraber aksiyon dolu bir maceraya atılarak ismini temize çıkarmaya ve şehrin en acımasız suçlusunu alaşağı etmeye çalışır. “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi” ile Oscar’a aday gösterilen, “Empire” dizisinin Altın Küre menfaatli yıldızı Taraji P. Henson ve “Felekten Bir Gece”, “Tatil Zamanı” ve “Yakalandın!” gibi filmlerle tanınmış gülünç filmlerinin tanıdık yüzü Ed Helms filmin başrollerini üstleniyor. Filmin yönetmenliğini ise “Take Me Home Tonight”, “Goon” ve “Ya Aşksa” gibi filmlerle tanınmış ve bu yıl Kumail Nanjiani ve Dave Bautista’lı gülünç filmi “Stuber” ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Kanadalı yönetmen Michael Dowse üstleniyor. Filmin senaryosuna Shane McCarthy imza atarken, üretici kadrosunda başrol Helms ve Mike Falbo yer alıyor.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?