Dolceroma Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 293 Görüntülenme

Dolceroma Full HD İzle

Dolceroma izleCamorra’nın öyküsünü kaleme alan genç yazar Andrea Serrano, bir morgdaki cesetleri yıkayarak hayatını kazanmaktadır. Zorlayıcı bu kariyeri onu yazarlık bölümünde daha da umutsuz duruma sokmuştur, oysa, o yaşamdan yalnızca bir tek talih istemektedir. Ve sonucunda bir prodüktör, kitabını beyaz perdeye transfer etmek isteyince Andrea Serrano hayatının ihtimaline kavuşmak üzeredir. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Dolceroma Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Dolceroma Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dolceroma izleCamorra’nın öyküsünü kaleme alan genç yazar Andrea Serrano, bir morgdaki cesetleri yıkayarak hayatını kazanmaktadır. Zorlayıcı bu kariyeri onu yazarlık bölümünde daha da umutsuz duruma sokmuştur, oysa, o yaşamdan yalnızca bir tek talih istemektedir. Ve sonucunda bir prodüktör, kitabını beyaz perdeye transfer etmek isteyince Andrea Serrano hayatının ihtimaline kavuşmak üzeredir. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Dolceroma

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Fausto Brizzi

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?