Geçen Yaz
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 283 Görüntülenme

Geçen Yaz

Lise yıllarının sonu ayrı bir heyecan içerir. Anaokulundan başlayan asli eğitim bölümü bundan sonra geride kalır ve yaşama yön vermeyi sağlayacak olan asıl kapı şimdi açılır. Bu ikisi arasındaki vakit da tamamiyle öğrencinindir. Sınav stresini bundan sonra arkalarında bırakan öğrenciler, üniversiteye başlamadan önceki yaz tatilinin keyfini doyasıya çıkarabilir. Şikago’da yaşam sürdüren bir takım genç de, hayatlarının bu dönüm noktasındaki yaz tatillerinde gönüllerince eğlenmeyi planlar. Üniversiteye gitmeden önceki son yazlarında arkadaşlık, aşk ve aile ilişkilerinde bir yolculuğa çıkan gençler, bir yandan da erişkin olmanın yanında getirdiği problemler ile kafaya çıkmaya çalışır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Geçen Yaz | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Geçen Yaz | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Lise yıllarının sonu ayrı bir heyecan içerir. Anaokulundan başlayan asli eğitim bölümü bundan sonra geride kalır ve yaşama yön vermeyi sağlayacak olan asıl kapı şimdi açılır. Bu ikisi arasındaki vakit da tamamiyle öğrencinindir. Sınav stresini bundan sonra arkalarında bırakan öğrenciler, üniversiteye başlamadan önceki yaz tatilinin keyfini doyasıya çıkarabilir. Şikago’da yaşam sürdüren bir takım genç de, hayatlarının bu dönüm noktasındaki yaz tatillerinde gönüllerince eğlenmeyi planlar. Üniversiteye gitmeden önceki son yazlarında arkadaşlık, aşk ve aile ilişkilerinde bir yolculuğa çıkan gençler, bir yandan da erişkin olmanın yanında getirdiği problemler ile kafaya çıkmaya çalışır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?