I’ll Take Your Dead full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 179 Görüntülenme

I’ll Take Your Dead full hd izle

William ve kızı Gloria kent dışındaki bir çiftliği işletmekte ve baba ile kızı sessiz bir yaşam sürmektedir. Ancak William yalnızca bir çiftçi değil, kentdeki çeteler amacıyla cesetleri ortadan kaldıran bir tanesidir ve bu yüzden de Şeker Kasabı ismini almıştır. William ve Gloria amacıyla birinin cesetleri getirip yok edilmesini istemeleri ve William’ın cesetleri yok etmek amacıyla parçalara ayırıp yakması onlar amacıyla sıradan bir gündür. Ancak kapıları tekrardan aniden çalınıp da yeni cesetler getirildiğinde ve William hiç süre kaybetmeden cesetleri yok etmeye başladığında, William’ın başına daha evvelce gelmeyen bir şey gelir ve cesetlerden bir tanesi tam olarak ölmemiştir ve tam da William onu parçalayacakken ceset tekrardan canlanıverir. Şimdi ise William bir seçim gerçekleştirme mecburiyetindedır, ya bu canlanan cesedi sanki hiç canlanmamış gibi öldürecek ya da hem kendinin hem de kızının kafasını belaya sokmayacak diğer bir yol bulmak mecburiyetinde kalacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

I’ll Take Your Dead full hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. I’ll Take Your Dead full hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    William ve kızı Gloria kent dışındaki bir çiftliği işletmekte ve baba ile kızı sessiz bir yaşam sürmektedir. Ancak William yalnızca bir çiftçi değil, kentdeki çeteler amacıyla cesetleri ortadan kaldıran bir tanesidir ve bu yüzden de Şeker Kasabı ismini almıştır. William ve Gloria amacıyla birinin cesetleri getirip yok edilmesini istemeleri ve William’ın cesetleri yok etmek amacıyla parçalara ayırıp yakması onlar amacıyla sıradan bir gündür. Ancak kapıları tekrardan aniden çalınıp da yeni cesetler getirildiğinde ve William hiç süre kaybetmeden cesetleri yok etmeye başladığında, William’ın başına daha evvelce gelmeyen bir şey gelir ve cesetlerden bir tanesi tam olarak ölmemiştir ve tam da William onu parçalayacakken ceset tekrardan canlanıverir. Şimdi ise William bir seçim gerçekleştirme mecburiyetindedır, ya bu canlanan cesedi sanki hiç canlanmamış gibi öldürecek ya da hem kendinin hem de kızının kafasını belaya sokmayacak diğer bir yol bulmak mecburiyetinde kalacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?