İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 294 Görüntülenme

İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

François Vidocq ismindeki adamın efsane olmuş kaçış öyküsünü merkezine alan film, Napolyon'un yönetmekte olduğu devresinin Fransa'sında geçiyor. Ülkenin en korunaklı hapishanesinden kaçabilmeyi başaran tek adam olma unvanı ile ülkedeki yer altı şehrinin hükümdarı olmayı başarıyor. İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı filmi, Jean-François Richet doğrulusunda yönetilirken Olga Kurylenko ve Vincent Cassel iki başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    François Vidocq ismindeki adamın efsane olmuş kaçış öyküsünü merkezine alan film, Napolyon'un yönetmekte olduğu devresinin Fransa'sında geçiyor. Ülkenin en korunaklı hapishanesinden kaçabilmeyi başaran tek adam olma unvanı ile ülkedeki yer altı şehrinin hükümdarı olmayı başarıyor. İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı filmi, Jean-François Richet doğrulusunda yönetilirken Olga Kurylenko ve Vincent Cassel iki başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?