Lady ve Tramp
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 202 Görüntülenme

Lady ve Tramp

Lady isminde şımartılmış bir dişi köpek ile Tramp ismindeki bir sokak köpeğinin öyküsünü husus ediyor. Sahipleri ile birlikte mutlu bir yaşam süren Lady, eve yeni bir üyenin gelmesi ile evdeki yerinin sarsıldığını düşünür. Artık evde istenmediğini düşünen Lady, evden ayrılarak sokaklarda yaşamaya başlar. Sokakta bir erkek köpek olan Tramp ile tanışan Lady, ondan tasmasız bir şekilde nasıl yaşanacağını öğrenir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Lady ve Tramp | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Lady ve Tramp | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Lady isminde şımartılmış bir dişi köpek ile Tramp ismindeki bir sokak köpeğinin öyküsünü husus ediyor. Sahipleri ile birlikte mutlu bir yaşam süren Lady, eve yeni bir üyenin gelmesi ile evdeki yerinin sarsıldığını düşünür. Artık evde istenmediğini düşünen Lady, evden ayrılarak sokaklarda yaşamaya başlar. Sokakta bir erkek köpek olan Tramp ile tanışan Lady, ondan tasmasız bir şekilde nasıl yaşanacağını öğrenir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?