Sevimli Dostlar izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 128 Görüntülenme

Sevimli Dostlar izle

Sevimli Hayvanlar filmini öyküsü 11 yaşındaki Lilli'nin çevresinde şekilleniyor. Lilli, hayvanlarla konuşma gibi olağan üstü bir yeteneğe sahiptir. Bu yeteneği geçmişte başına büyük problemler açmış ailesinin mahalleden taşınmasına niçin olmuştur. Geldikleri yeni evlerinde Lilli'nin bu yeteneği ile arasında bir sır olarak kalmak zorundadır. Aile bireyleri birbirlerine söz verdikten sonra hayvanat bahçesinden çalınan yavru fil hadiseleri tekrardan karıştıracaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sevimli Dostlar izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sevimli Dostlar izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Sevimli Hayvanlar filmini öyküsü 11 yaşındaki Lilli'nin çevresinde şekilleniyor. Lilli, hayvanlarla konuşma gibi olağan üstü bir yeteneğe sahiptir. Bu yeteneği geçmişte başına büyük problemler açmış ailesinin mahalleden taşınmasına niçin olmuştur. Geldikleri yeni evlerinde Lilli'nin bu yeteneği ile arasında bir sır olarak kalmak zorundadır. Aile bireyleri birbirlerine söz verdikten sonra hayvanat bahçesinden çalınan yavru fil hadiseleri tekrardan karıştıracaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?