Mary ve Max
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 368 Görüntülenme

Mary ve Max

Avusturalyalı 8 yaşındaki ufak Mary, alkolik bir anne ile ilgisiz bir babanın meraklı ve bir o kadar da yalnız kızıdır. Amerikalı Max ise 44 yaşında ve muzdarip bulunduğu Asperger sendromundan dolayı dış dünyayı anlamakta ve çevresiyle etkileşim kurmakta zorluk yaşam sürdüren bir başka yalnız insandır. Bir mektup arkadaşlığı, bu iki insanın birbirlerini tanımasını ve birbirlerinin hayatlarını değiştirmesini sağlar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Mary ve Max | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Mary ve Max | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Avusturalyalı 8 yaşındaki ufak Mary, alkolik bir anne ile ilgisiz bir babanın meraklı ve bir o kadar da yalnız kızıdır. Amerikalı Max ise 44 yaşında ve muzdarip bulunduğu Asperger sendromundan dolayı dış dünyayı anlamakta ve çevresiyle etkileşim kurmakta zorluk yaşam sürdüren bir başka yalnız insandır. Bir mektup arkadaşlığı, bu iki insanın birbirlerini tanımasını ve birbirlerinin hayatlarını değiştirmesini sağlar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?