Mary ve Max
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 141 Görüntülenme

Mary ve Max

Avusturalyalı 8 yaşındaki ufak Mary, alkolik bir anne ile ilgisiz bir babanın meraklı ve bir o kadar da yalnız kızıdır. Amerikalı Max ise 44 yaşında ve muzdarip bulunduğu Asperger sendromundan dolayı dış dünyayı anlamakta ve çevresiyle etkileşim kurmakta zorluk yaşam sürdüren bir başka yalnız insandır. Bir mektup arkadaşlığı, bu iki insanın birbirlerini tanımasını ve birbirlerinin hayatlarını değiştirmesini sağlar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Mary ve Max | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Mary ve Max | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Avusturalyalı 8 yaşındaki ufak Mary, alkolik bir anne ile ilgisiz bir babanın meraklı ve bir o kadar da yalnız kızıdır. Amerikalı Max ise 44 yaşında ve muzdarip bulunduğu Asperger sendromundan dolayı dış dünyayı anlamakta ve çevresiyle etkileşim kurmakta zorluk yaşam sürdüren bir başka yalnız insandır. Bir mektup arkadaşlığı, bu iki insanın birbirlerini tanımasını ve birbirlerinin hayatlarını değiştirmesini sağlar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?