Willoughby Ailesi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 240 Görüntülenme

Willoughby Ailesi

Willoughby Ailesi, çok satan aynı isimli Romandan sinemaya uyarlanmıştır. Filmde, aşırı baskıcı ailelerinden sıkılarak onlardan kurtulmaya çalışan dört kardeşin serüven dolu hikayelerini izleyeceğiz. Ailelerinden kurtulmak amacıyla mükemmel bir plan yapan kardeşler, kendilerine aşırı derecede problemli diğer bir aile bulurlar fakat planları safhada sekteye uğrayacak ve yıktıkları rutin düzeni tekrardan meydana getirmek amacıyla gerçekleştirdikleri şeylere sil baştan başlamak mecburiyetinde kalırlar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Willoughby Ailesi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Willoughby Ailesi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Willoughby Ailesi, çok satan aynı isimli Romandan sinemaya uyarlanmıştır. Filmde, aşırı baskıcı ailelerinden sıkılarak onlardan kurtulmaya çalışan dört kardeşin serüven dolu hikayelerini izleyeceğiz. Ailelerinden kurtulmak amacıyla mükemmel bir plan yapan kardeşler, kendilerine aşırı derecede problemli diğer bir aile bulurlar fakat planları safhada sekteye uğrayacak ve yıktıkları rutin düzeni tekrardan meydana getirmek amacıyla gerçekleştirdikleri şeylere sil baştan başlamak mecburiyetinde kalırlar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?