Masal Şatosu Sihirli Davet izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
4.0 IMDB Puanı 825 Görüntülenme

Masal Şatosu Sihirli Davet izle

Neşe ve abisi destansı bir yaz yaşamaktadırlar. Arkadaşları ile yazın tadını çıkartan kahramanlarımız, Neşe'nin tesadüfen gördüğü sihirli cüce yardımıyla unutulmaz bir maceraya yelken açarlar. Cücenin bahçeye gömdüğü sihirli şeyin fantastik diyara açılan kapı bulunduğu anlaşılınca maceraperest çocuklar hiç düşünmeden bu fantastik diyara yolculuk etmeye karar verirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Masal Şatosu Sihirli Davet izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Masal Şatosu Sihirli Davet izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Neşe ve abisi destansı bir yaz yaşamaktadırlar. Arkadaşları ile yazın tadını çıkartan kahramanlarımız, Neşe'nin tesadüfen gördüğü sihirli cüce yardımıyla unutulmaz bir maceraya yelken açarlar. Cücenin bahçeye gömdüğü sihirli şeyin fantastik diyara açılan kapı bulunduğu anlaşılınca maceraperest çocuklar hiç düşünmeden bu fantastik diyara yolculuk etmeye karar verirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?