Otherhood izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 97 Görüntülenme

Otherhood izle

Carol, Gillian ve Helen, oğullarından uzakta, banliyöde yaşam sürdüren üç annedir. 30’lu yaşlarda olan oğullarından uzakta olan kadınlar, vakitle oğullarının yaşamlarının düzgün bir şekilde ilerlemediğine inanmaya başlar. Onların hayatını yolunu koymaya, problemini çözmeye ve onlar amacıyla daha iyi bir istikbal hazırlamaya karar veren anneler, bunun amacıyla New York’a oğullarının yanına gitmeyi planlar. Fakat üç bayanın aile bağlarının da kuvvetlenmesi amacıyla çıktıkları bu yolculukta hayatlarının değişmesi gereken yalnızca çocukları değildir. Yolculuk yardımıyla eşleri, arkadaşları, çocukları ve kendileriyle ilişkilerini tekrardan tanımlamaları gerekliliğini anlayan üç kadın, bu süreçte kendilerini tekrardan keşfetmeye başlar.


Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Otherhood izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Otherhood izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Otherhood izleCarol, Gillian ve Helen, oğullarından uzakta, banliyöde yaşayan üç annedir. 30’lu yaşlarda olan oğullarından uzakta olan kadınlar, zamanla oğullarının yaşamlarının düzgün bir şekilde ilerlemediğine inanmaya başlar. Onların hayatını yolunu koymaya, sorunlarını çözmeye ve onlar için daha iyi bir gelecek hazırlamaya karar veren anneler, bunun için New York’a oğullarının yanına gitmeyi planlar. Ancak üç kadının aile bağlarının da güçlenmesi için çıktıkları bu yolculukta hayatlarının değişmesi gereken sadece çocukları değildir. Yolculuk sayesinde eşleri, arkadaşları, çocukları ve kendileriyle ilişkilerini yeniden tanımlamaları gerektiğini anlayan üç kadın, bu süreçte kendilerini yeniden keşfetmeye başlar. Otherhood izle

  Diğer Adları:

  Otherhood

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Cindy Chupack

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?