Plemya izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 25,237 Görüntülenme

Plemya izle

2014 filmi, Cannes Film Festivali’nde 3 mükafat alan filmin yönetmeni Miroslav Slaboshpitsky’nin ilk uzun metrajlı filmidir. Hem de filmde yalnızca işaret dili kullanılmıştır yani sessiz bir filmdir. Konu olarak ise ; İşitme engelli Sergey’in denizcilik okuluna kaydolması ile başlar. Her okulda tespit edilen kötü çeteler burada da vardır. Sergey bu çete ile tanışır ve detaylı suçlara karıştığı amacıyla bu çetenin dikkatini çeker ve vakitle da delegesi olur. Ancak çete içersinde bir kıza aşık olmasıyla işler değişecektir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Plemya izle | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Plemya izle | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    2014 filmi, Cannes Film Festivali’nde 3 mükafat alan filmin yönetmeni Miroslav Slaboshpitsky’nin ilk uzun metrajlı filmidir. Hem de filmde yalnızca işaret dili kullanılmıştır yani sessiz bir filmdir. Konu olarak ise ; İşitme engelli Sergey’in denizcilik okuluna kaydolması ile başlar. Her okulda tespit edilen kötü çeteler burada da vardır. Sergey bu çete ile tanışır ve detaylı suçlara karıştığı amacıyla bu çetenin dikkatini çeker ve vakitle da delegesi olur. Ancak çete içersinde bir kıza aşık olmasıyla işler değişecektir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?