Sergio
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 275 Görüntülenme

Sergio

, Amerika’nın Irak’I işgal ettiği devreye odaklanılan filmde, Birleşmiş Milletler diplomatı Sergio Vieira de Mello’nun, siyasi kariyerinin en zor vazifiyetinde verilen mücadeleye odaklanılıyor. Sergio Vieira'nın kendine sakin bir yaşam kurmadan evvelce Bağdat'taki son vazifiyeti esnasında yaşadıklarının anlatıldığı filmde, vazife ardından ilerleyen olaylara da değiniliyor.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sergio | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sergio | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    , Amerika’nın Irak’I işgal ettiği devreye odaklanılan filmde, Birleşmiş Milletler diplomatı Sergio Vieira de Mello’nun, siyasi kariyerinin en zor vazifiyetinde verilen mücadeleye odaklanılıyor. Sergio Vieira'nın kendine sakin bir yaşam kurmadan evvelce Bağdat'taki son vazifiyeti esnasında yaşadıklarının anlatıldığı filmde, vazife ardından ilerleyen olaylara da değiniliyor.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?