Sır Tutabilir Misin?
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 200 Görüntülenme

Sır Tutabilir Misin?

, Uçağın düşeceğini zannedip yanısıra oturan adam bütün sırlarını döken genç bir bayanın başına gelenleri husus ediyor. Genç bir kadın olan Emma’nın uçak korkusu bulunmaktadır ve bir iş seyahatinden döndüğü sırada büyük bir paniğe kapılır. Uçakta yaşanan hafif sarsıntılar neticesi uçağın düşmek üzere olduğunu düşünen Emma, ölmeden evvelce kendine sakladığı sırları paylaşmak ister. Son anlarını yaşadığını düşünen Emma, yanısıra tespit edilen adamın bir yabancı olduğunu düşünerek ona en özel sırlarını anlatır. Fakat bütün sırlarını anlattığı adam gerçekte ona pek de yabancı değildir. Genç kadın işe gittiğinde bütün sırlarını döktüğü adamı karşısında görünce gerektiğince şaşırır. Hayatına dair çoğu şey bilen adamın şirketinin genç CEO’su Jack olduğunu öğrenen Emma amacıyla bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sır tutabilir misin? izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sır tutabilir misin? izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    , Uçağın düşeceğini zannedip yanısıra oturan adam bütün sırlarını döken genç bir bayanın başına gelenleri husus ediyor. Genç bir kadın olan Emma’nın uçak korkusu bulunmaktadır ve bir iş seyahatinden döndüğü sırada büyük bir paniğe kapılır. Uçakta yaşanan hafif sarsıntılar neticesi uçağın düşmek üzere olduğunu düşünen Emma, ölmeden evvelce kendine sakladığı sırları paylaşmak ister. Son anlarını yaşadığını düşünen Emma, yanısıra tespit edilen adamın bir yabancı olduğunu düşünerek ona en özel sırlarını anlatır. Fakat bütün sırlarını anlattığı adam gerçekte ona pek de yabancı değildir. Genç kadın işe gittiğinde bütün sırlarını döktüğü adamı karşısında görünce gerektiğince şaşırır. Hayatına dair çoğu şey bilen adamın şirketinin genç CEO’su Jack olduğunu öğrenen Emma amacıyla bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?