The Joker 2019 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
644 Görüntülenme

The Joker 2019 izle

Başarısız bir komedyenin psikolojik problemini ve girmiş bulunduğu bunalımın onu çevirdiği suç makinesini husus olan Joker filmi beyaz perdede. Batman serisinden tanıdığımız Hollywood’un en ünlü kötülerinden olan Joker, bu sefer Batman olmadan karşımıza çıkıyor.


Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

The Joker 2019 izle | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. The Joker 2019 izle | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Profesyonel bir yalancı olan ve üstün bir kriminal dehaya sahip olan Joker, Gotham kenti ile ilgili bütün planlarını soğukkanlılıkla uygulamaktadır. Polis, Joker’in planlarını çözmekte zorlanmaktadır. Annesinden her vakit mutlu olmayı ve güldürmeyi nasihat alan Arthur, dünyanın kötüleştiğini ve bunun halledilmesi gerekliliğini düşünür. Bunu da kendi yöntemleriyle gerçeklştirmeyi planlamaktadır. Psikiyatrik tedavi almayı tecrübe edinin ama bunu da kendi planlarının bir parçası durumuna getiren Joker karakteri, Joaquin Phoenix’in görkemli oyunculuğuyla karşımıza çıkıyor

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?