Zorlu Görev Extreme Job
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 166 Görüntülenme

Zorlu Görev Extreme Job

Narkotik şubede görevli beş dedektif, azılı suçları ile arananlar listesinin en tepesindeki isimleri yakalamak amacıyla sıradan bir tavuk restoranında kamufle olurlar. Burada tıpkı birer garson ve aşçı gibi çalışmaya başlayan dedektifler hesapta olmayan işler ile karşılaşırlar. Yaptıkları tanım beğenilince gizlenmek amacıyla girdikleri restoran bir anda ülkede çok büyük popülerlik kazanıyor ve bu hal üstüne kahramanlarımız dedektiflik işini bırakarak bu sektörde çalışmaya başlarlar. Güney Kore'li yönetmen Byeong-Heon Lee doğrulusunda sinemaya uyarlanan Extreme Job isimli filmde, Ha-nui Lee (36) ve Sun-gyu Jin (42) gibi tanınan oyuncular rol almaktadır.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Zorlu Görev Extreme Job | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Zorlu Görev Extreme Job | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Narkotik şubede görevli beş dedektif, azılı suçları ile arananlar listesinin en tepesindeki isimleri yakalamak amacıyla sıradan bir tavuk restoranında kamufle olurlar. Burada tıpkı birer garson ve aşçı gibi çalışmaya başlayan dedektifler hesapta olmayan işler ile karşılaşırlar. Yaptıkları tanım beğenilince gizlenmek amacıyla girdikleri restoran bir anda ülkede çok büyük popülerlik kazanıyor ve bu hal üstüne kahramanlarımız dedektiflik işini bırakarak bu sektörde çalışmaya başlarlar. Güney Kore'li yönetmen Byeong-Heon Lee doğrulusunda sinemaya uyarlanan Extreme Job isimli filmde, Ha-nui Lee (36) ve Sun-gyu Jin (42) gibi tanınan oyuncular rol almaktadır.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?