Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 384 Görüntülenme

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Full HD İzle

Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon - Acemi Kaşifler Görevimiz KocaayakAcemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak, efsanevi bir yaratığın varlığını kanıt etmek amacıyla zorlu bir maceraya atılan Simon ve Nelly’nin öyküsünü husus ediyor. Yerel bir üniversitede asistan olan Simon Picard, kocaayak ile alakalı tetkik yapmaktadır. Simon, kendine kimse inanmasa da, pek çok ülkede kocaayağı andıran canavarların olduğunu düşünür ve bunu meydana çıkarmaya karar verir. Bu süreçte bir hayırseverin desteğini alan Simon, teorilerini kanıtlamak amacıyla yola koyulmaya hazırlanır. Bu sırada Simon’ın yolu acemi bir dedektif olan Nelly Maloye ile kesişir. Hayatında bir farklılık arayan Nelly, kocaayağın varlığını meydana çıkarmak amacıyla Simon ile beraber gitmeye karar verir. Bir kaşifin eski bir günlüğünü rehber alan Simon, Nelly ile beraber dünyanın yarısını dolaşır. Sonunda kendilerini eski çağlardan kalma bir yerde bulan ikili, efsanevi yaratığın inine doğru ilerlerken, bir dizi tehlike ile karşı karşıya kalır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon - Acemi Kaşifler Görevimiz KocaayakAcemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak, efsanevi bir yaratığın varlığını kanıt etmek amacıyla zorlu bir maceraya atılan Simon ve Nelly’nin öyküsünü husus ediyor. Yerel bir üniversitede asistan olan Simon Picard, kocaayak ile alakalı tetkik yapmaktadır. Simon, kendine kimse inanmasa da, pek çok ülkede kocaayağı andıran canavarların olduğunu düşünür ve bunu meydana çıkarmaya karar verir. Bu süreçte bir hayırseverin desteğini alan Simon, teorilerini kanıtlamak amacıyla yola koyulmaya hazırlanır. Bu sırada Simon’ın yolu acemi bir dedektif olan Nelly Maloye ile kesişir. Hayatında bir farklılık arayan Nelly, kocaayağın varlığını meydana çıkarmak amacıyla Simon ile beraber gitmeye karar verir. Bir kaşifin eski bir günlüğünü rehber alan Simon, Nelly ile beraber dünyanın yarısını dolaşır. Sonunda kendilerini eski çağlardan kalma bir yerde bulan ikili, efsanevi yaratığın inine doğru ilerlerken, bir dizi tehlike ile karşı karşıya kalır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Pierre Greco

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?