Addams Ailesi hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 317 Görüntülenme

Addams Ailesi hd izle

Ailesine çok tutkun olan Morticia, ve ailesini bir arada tutmaya çalışan Gomez, her ikisi de kendisine has özellikleri olan birer ebeveyndir. Gomez girişimci ruhu ile sıksık olarak arayış içindedir. Ailenin başka fertleri ise kendi durumlarında çeşitlilik bakımından dünyanın en renkli evinde yaşamaktadırlar. Bu aile yaklaşan kızıl kıyametten habersizdir ve o gün gelip çattığında sükunet konumunu aksiyon ve adrenaline bırakacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Addams Ailesi hd izle | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Addams Ailesi hd izle | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Ailesine çok tutkun olan Morticia, ve ailesini bir arada tutmaya çalışan Gomez, her ikisi de kendisine has özellikleri olan birer ebeveyndir. Gomez girişimci ruhu ile sıksık olarak arayış içindedir. Ailenin başka fertleri ise kendi durumlarında çeşitlilik bakımından dünyanın en renkli evinde yaşamaktadırlar. Bu aile yaklaşan kızıl kıyametten habersizdir ve o gün gelip çattığında sükunet konumunu aksiyon ve adrenaline bırakacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?