Altın Pusula Full Hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 155 Görüntülenme

Altın Pusula Full Hd izle

ON iki yaşındaki didişken Lyra ile cini Pantalaimon, herkezin bildiği Oxford’dan değişik ama tekrar de tanınabilen bir Oxford’da yaşar. Bir akşam Lyra’nın amcası Lord Asriel okulu ziyarete gelir. Lyra ile cini, onun hocalarla yaptığı saklı toplantıya kulak misafiri olurlar. Lyra gizlendiği dolapta, Toz, Kuzey’de havada asılı bir kent ve cinayetle neticelenen bir keşif seferi ile ilgili gizemli hikayeler dinler. Sonra dostu Roger, çocuk hırsızı Gokgoklar doğrulusunda kaçırılır, güvenilmez ama güzel Mrs. Coulter onu beraber yaşam sürdürmek amacıyla Londra’ya götürür. Çingenelerin kurtardığı Lyra onlarla Kuzey’e gider. Zırhlı ayıların hüküm sürdüğü, gökyüzünde cadı-kraliçelerin uçtuğu ve bir takım bilim adamının, ile ilgili konuşulmasının bile çok korkutucu bulunduğu deneyler yaptığı bir yerdir burası. Lyra’nın bu büyük korkunun üstesinden gelebilmesi amacıyla, Kuzey Işıkları’nın ötesine erişen daha dehşet verici bir şeyle yüzleşmesi gerekmektedir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Altın Pusula Full Hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Altın Pusula Full Hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7
Henüz içerik eklenmemiş.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    ON iki yaşındaki didişken Lyra ile cini Pantalaimon, herkezin bildiği Oxford’dan değişik ama tekrar de tanınabilen bir Oxford’da yaşar. Bir akşam Lyra’nın amcası Lord Asriel okulu ziyarete gelir. Lyra ile cini, onun hocalarla yaptığı saklı toplantıya kulak misafiri olurlar. Lyra gizlendiği dolapta, Toz, Kuzey’de havada asılı bir kent ve cinayetle neticelenen bir keşif seferi ile ilgili gizemli hikayeler dinler. Sonra dostu Roger, çocuk hırsızı Gokgoklar doğrulusunda kaçırılır, güvenilmez ama güzel Mrs. Coulter onu beraber yaşam sürdürmek amacıyla Londra’ya götürür. Çingenelerin kurtardığı Lyra onlarla Kuzey’e gider. Zırhlı ayıların hüküm sürdüğü, gökyüzünde cadı-kraliçelerin uçtuğu ve bir takım bilim adamının, ile ilgili konuşulmasının bile çok korkutucu bulunduğu deneyler yaptığı bir yerdir burası. Lyra’nın bu büyük korkunun üstesinden gelebilmesi amacıyla, Kuzey Işıkları’nın ötesine erişen daha dehşet verici bir şeyle yüzleşmesi gerekmektedir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?