Aquarela
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 240 Görüntülenme

Aquarela

Aquarela adlı belgeselin başrolünde izlediğimiz şey, dünyanın en özel ve kıymetli maddesi. Hayır kıymetli bir taş değil, en duru durumuyla su. Su ile iletişim durumunda deneyimlenebilecek bütün hisleri filme çekmek istediğini bildiren yönetmen Victor Kossakovsky'nin belgeselinde, 96 kare çekilmiş görkemli görüntülerle suyun güzelliğine, huzur vericiliğine, canlandırıcı etkisine, ilhamperiliğine ve hem de yok ediciliğine tanık olacaksınız.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Aquarela | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Aquarela | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Aquarela adlı belgeselin başrolünde izlediğimiz şey, dünyanın en özel ve kıymetli maddesi. Hayır kıymetli bir taş değil, en duru durumuyla su. Su ile iletişim durumunda deneyimlenebilecek bütün hisleri filme çekmek istediğini bildiren yönetmen Victor Kossakovsky'nin belgeselinde, 96 kare çekilmiş görkemli görüntülerle suyun güzelliğine, huzur vericiliğine, canlandırıcı etkisine, ilhamperiliğine ve hem de yok ediciliğine tanık olacaksınız.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?