BenHur
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 214 Görüntülenme

BenHur

Judah Ben Hur varlıklı yahudi bir prenstir. Bir gün çocukluk dostu Messela ile biraraya gelip konuşurlar ve özlem giderirler. Bu konuşmaların sonucunda iki doğrultu siyasi fikirlerini meydana döktüklerinde tartışmaya başlarlar. Ben Hur dostuna hiç bir koşulda destek vermeyeceğini söyler. Bunun üstüne dostu Messela onu kürek mahkumu olarak sürgüne gönderir. Zengin hayatına veda eden prens bu hadise üstüne intikam yemini edecektir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

BenHur | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. BenHur | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Judah Ben Hur varlıklı yahudi bir prenstir. Bir gün çocukluk dostu Messela ile biraraya gelip konuşurlar ve özlem giderirler. Bu konuşmaların sonucunda iki doğrultu siyasi fikirlerini meydana döktüklerinde tartışmaya başlarlar. Ben Hur dostuna hiç bir koşulda destek vermeyeceğini söyler. Bunun üstüne dostu Messela onu kürek mahkumu olarak sürgüne gönderir. Zengin hayatına veda eden prens bu hadise üstüne intikam yemini edecektir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?