Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 243 Görüntülenme

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Full HD İzle

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı, iksirin formülünü paylaşacağı büyücüyü seçmek amacıyla Asterix ve Oburix ile beraber serüven dolu bir yolculuğa çıkan Büyüfix’in serüvenlarını husus ediyor. Sihirli iksir, Galyalıların gücüne güç katan özel bir karışımdır. Sihirli iksirin formülünü tek bilen şahıs olan Büyüfix, iksiri hazırlamak amacıyla lüzumlu otları toplamaya ormana gider. Ancak burada geçirdiği küçük bir kaza neticesi ayağını incitir. Büyüfix, bu yaşına kadar bir kere bile ayağını burkmamıştır ve şimdi bu tür bir kazayı yaşaması onu değişik düşüncelere sürükler. Artık iyice yaşlanan Büyüfix, sihirli iksirin tanımını kendinden başkalarının da bilmesi lüzumluliğini düşünür. Bunun amacıyla de öncelikle, iksirin formülünü emanet edebileceği genç bir varis bulmalıdır. Sihirli iksirin formülünün hatalı bireylerin eline geçmesi büyük bir tehlike oluşturur. Bu yüzden seçilecek şahıs çok mühimdir. Büyüfix, iksirin tanımını paylaşacağı yetenekli ve dürüst büyücüyü seçmek amacıyla Galya’yı baştan kafaya dolaşmaya karar verir. Ona bu yolculuğunda Asterix ve Oburix de eşlik edecektir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com amacıyla çok mühim olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği yardımıyla sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.


Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Asteriks Sihirli İksirin Sırrı Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı, iksirin formülünü paylaşacağı büyücüyü seçmek için Asterix ve Oburix ile birlikte macera dolu bir yolculuğa çıkan Büyüfix’in maceralarını konu ediyor. Sihirli iksir, Galyalıların gücüne güç katan özel bir karışımdır. Sihirli iksirin formülünü tek bilen kişi olan Büyüfix, iksiri hazırlamak için gerekli otları toplamaya ormana gider. Fakat burada geçirdiği ufak bir kaza sonucu ayağını incitir. Büyüfix, bu yaşına kadar bir kere bile ayağını burkmamıştır ve şimdi böyle bir kazayı yaşaması onu farklı düşüncelere sürükler. Artık iyice yaşlanan Büyüfix, sihirli iksirin tarifini kendinden başkalarının da bilmesi gerektiğini düşünür. Bunun için de öncelikle, iksirin formülünü emanet edebileceği genç bir varis bulmalıdır. Sihirli iksirin formülünün yanlış kişilerin eline geçmesi büyük bir tehlike oluşturur. Bu yüzden seçilecek kişi çok önemlidir. Büyüfix, iksirin tarifini paylaşacağı yetenekli ve dürüst büyücüyü seçmek için Galya’yı baştan başa dolaşmaya karar verir. Ona bu yolculuğunda Asterix ve Oburix de eşlik edecektir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?