Been So Long 2018 – Aşka Hasret izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 405 Görüntülenme

Been So Long 2018 – Aşka Hasret izle

Simone, adındaki genç annenin tek kaygısı kızıdır. Kızından başka bir şey düşünmeyen ve kendisini ona adamış bir anne. Arkadaşları onun hala hayatta olduğunu hissetmesini sağlamak isterler fakat bir türlü başaramazlar. Raymond adındaki adam, geçmişte yaşadığı sorunlar nedeniyle kendisini aşka kapatmıştır. Fakat Simone ile bir araya gelen ikili oldukça güzel bir aşk yaşamaya başlar. tüm aradıklarını birbirlerinde bulan iki insanın öyküsü. Aşka Hasret filminde romantik vakitler geçireceksiniz.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Been So Long 2018 – Aşka Hasret izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Been So Long 2018 – Aşka Hasret izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Simone, adındaki genç annenin tek kaygısı kızıdır. Kızından başka bir şey düşünmeyen ve kendisini ona adamış bir anne. Arkadaşları onun hala hayatta olduğunu hissetmesini sağlamak isterler fakat bir türlü başaramazlar. Raymond adındaki adam, geçmişte yaşadığı sorunlar nedeniyle kendisini aşka kapatmıştır. Fakat Simone ile bir araya gelen ikili oldukça güzel bir aşk yaşamaya başlar. tüm aradıklarını birbirlerinde bulan iki insanın öyküsü. Aşka Hasret filminde romantik vakitler geçireceksiniz.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?