Bu Filmin Maliyeti Tam Tamına 2 milyon Dolar

Bu Filmin Maliyeti Tam Tamına 2 milyon Dolar etiketine ait haberler listeleniyor.

Bu Filmin Maliyeti Tam Tamına 2 milyon Dolar

05 Eki 2020
Haber

Let There Be Carnag ve Columbia Pictures tarafından Marvel ile birlikte üretilmekte olan Marvel Comics karakteri Venom’u temel alan yeni bir Amerikan süper kahraman filmi olmaktadır. Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan bu film , Sony Karakterler Marvel Karakterler Evreni’nin üçüncü filmi ve Venom’un devamı niteliği olacaktır .

Filmin Konusu ve Oyuncuları

u muhabir öğrenmemesi gereken bir konuyu öğrenir. İnsanların birer denek olarak kullanıldığını fark etmektedir. Bu konuyu araştırmaya çalışırken bir yaratık tarafından bedeni ele geçirmektedir. Bunun üzerine yeni yerli film macera başlamaktadır. Bu yaratığında kendi karakteri vardır. Bunun üzerine hem kötü adamlarla hem de yaratıkla kendi içinde uğraşmaya başlamaktadır.

Venom 2, bu maceraların devamı olarak çıkmaktadır. Yeni korku filmleri ve maceralar ile ekranlara gelen Venom 2 bu yeni oluşan karakterin maceraları karşımıza çıktığını görmemiz mümkün olmaktadır.Andy Serkis ın yönetmenliğini yaptığı bu film debaşrol karalkter oyunuları ise şu şekilde sıralanmaktadır;  Michelle Williams, Tom Hardy .