Tek Seferde 1 Günde Çekilmiş Film

Tek Seferde 1 Günde Çekilmiş Film etiketine ait haberler listeleniyor.

Tek Seferde 1 Günde Çekilmiş Film

05 Eki 2020
Haber

Biliyorum sizde benim gibi Tek kamera tek seferde tek dekor ve 1 günde çekilmiş filmlere bayılıyorsunuz. İnsanın o filmlerde oynuyası geliyor yada o filmde bir yerde yer almak ister işte bu film izle de aynısını yaşayacaksınız. Willoughby Ailesi filmi bir animasyon filmidir . 2020 yılında The Willoughbys adıyla animasyon filmi olarak Netflix’te yayınlanmaya başladı . Gerçek aileniin ne olduğunu anlamamıza yarayan bu film izlenmesiyle keyif sürdürülmesi bir olmaktadır .

Filmi Konusu ve Oyuncuları

22 Nisan 2021 filmleri arasında yer bulup bu tarihlerinde vizyona giren Bencil bir aile bireylerine sahip 4 kardeşin macerasını anlatmaktadır . Bu 4 kardeşi ailesinden ayrılmak ve kurtulmak için büyük ve detaylı planlar yapmaya karar vermeye başlamışlardır . Kendi kendilerini yetiştirmek isteyen bu kardeşler amaçlarına ulaşmak için ailelerini tatile göndermeye karar vermektedirler . Bir süre sonra yaptıkları palnın ve davranışlar , düşüncelerin çok yanlış bir hata olduklarını anlarlar ama artık her şey geçtir . Aile son derece daha kötü bir hal almaya başlamıştır . Ama tekrardan durmayıp Aile kavramının ne olduğunu anlamak için yeniden planlar kurmaktadırlar .

Filmin Yönetmenliğini yapan Kris Pearn ve oyuncuları güzel bir yerli film sergilemektedir . İşte oyuncu listesi ; Alessia Cara, Martin Short, Maya Rudolph, Terry Crews, Will Forte dir . Tabi senaryoyu kaleme alanlarıda unutmamak gerek işte ;  Lois Lowry, Kris Pearn, Mark Stanleigh dir.