Hadi Gidelim
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 290 Görüntülenme

Hadi Gidelim

Babaları onlar şimdilik çocukken ölen iki sevimli elfin öyküsünü izleyeceğimiz Hadi Gidelim filmi, babalarını son kez görme umudu ile yollara düşen kahramanlarımızın maceraları ekseninde yaşanacak fantastik hadiseleri anlatacak. Dünya'da var olduğuna inandıkları büyü yardımıyla babaları ile bir gün geçirme fırsatı iki kardeşi çok heyecanlandırır. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen kahramanlarımız daha evvelce hiç görmedikleri diyarlarda seyahat etmek zorundadırlar.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Hadi Gidelim | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Hadi Gidelim | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Babaları onlar şimdilik çocukken ölen iki sevimli elfin öyküsünü izleyeceğimiz Hadi Gidelim filmi, babalarını son kez görme umudu ile yollara düşen kahramanlarımızın maceraları ekseninde yaşanacak fantastik hadiseleri anlatacak. Dünya'da var olduğuna inandıkları büyü yardımıyla babaları ile bir gün geçirme fırsatı iki kardeşi çok heyecanlandırır. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen kahramanlarımız daha evvelce hiç görmedikleri diyarlarda seyahat etmek zorundadırlar.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?