Jumbo
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 147 Görüntülenme

Jumbo

Yönetmen:

Animasyon türündeki filmde, sevimli fil Jumbo ile ona yardımcı olan arkadaşlarının yaşadığı maceralar husus ediliyor. Yerel bir kasabada iş adamı olan Bay Hollis, yeğeni Bert amacıyla endişelidir. Bir filin yeğenine karşı rakip olacağından ötürü mutsuz olan Hollis, bir meseleye bir çözüm bulmak amacıyla orman doktorundan yardım istemeye karar verir. Doktor çözümü, Jumbo’ya lanetli bir reçete yazmakta bulur. Büyük Kötü Kurt Magnus, lanete sebep olunca da Jumbo hafızasını yitirmeye başlar. Lanetin tesiri ile en kolay şeyleri bile hatırlayamayan Jumbo, bu şekilde yarışamayacağını düşündüğünden üzülerek yarışmadan çekilir. Fakat arkadaşları Jumbo gibi derhal pes etmez. Jumbo’nun yarışmadan çekilmesini istemeyen arkadaşları, Jumbo’nun hafızasını geri kazandırabilmek amacıyla büyük T ismindeki bir dinozordan yarım ister. Jumbo, hafızasını geri kazanıp yarışmaya katılabilecek midir?Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Jumbo | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Jumbo | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Animasyon türündeki filmde, sevimli fil Jumbo ile ona yardımcı olan arkadaşlarının yaşadığı maceralar husus ediliyor. Yerel bir kasabada iş adamı olan Bay Hollis, yeğeni Bert amacıyla endişelidir. Bir filin yeğenine karşı rakip olacağından ötürü mutsuz olan Hollis, bir meseleye bir çözüm bulmak amacıyla orman doktorundan yardım istemeye karar verir. Doktor çözümü, Jumbo’ya lanetli bir reçete yazmakta bulur. Büyük Kötü Kurt Magnus, lanete sebep olunca da Jumbo hafızasını yitirmeye başlar. Lanetin tesiri ile en kolay şeyleri bile hatırlayamayan Jumbo, bu şekilde yarışamayacağını düşündüğünden üzülerek yarışmadan çekilir. Fakat arkadaşları Jumbo gibi derhal pes etmez. Jumbo’nun yarışmadan çekilmesini istemeyen arkadaşları, Jumbo’nun hafızasını geri kazandırabilmek amacıyla büyük T ismindeki bir dinozordan yarım ister. Jumbo, hafızasını geri kazanıp yarışmaya katılabilecek midir?

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?