Kule-The Tower Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 130 Görüntülenme

Kule-The Tower Full HD İzle

Kule-The Tower Full HD İzleGünümüzün Beyrut’u. 11 yaşındaki Filistinli Warai, doğduğundan beri evlerin seneler süresince üst üste kurulduğu ufak bir mülteci kentinde ailesiyle beraber yaşamaktadır. Çok sevdiği büyükbabası Sidi, 1948’de evinden kovulduktan sonra kampa yerleşmiş ilk insanlardan biridir. Umudunu yitirdiği bir gün büyükbabası Warai’ye Galile’deki terk etmek mecburiyetinde kaldığı eski evinin anahtarını verir. Dedesinin hikayeleriyle büyüyen Warai kamp etrafında kayıp umutlarını arar iken yaşadıklarını jenerasyondan kuşağa aktaracaktır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kule-The Tower Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kule-The Tower Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kule-The Tower Full HD İzleGünümüzün Beyrut’u. 11 yaşındaki Filistinli Warai, doğduğundan beri evlerin seneler süresince üst üste kurulduğu ufak bir mülteci kentinde ailesiyle beraber yaşamaktadır. Çok sevdiği büyükbabası Sidi, 1948’de evinden kovulduktan sonra kampa yerleşmiş ilk insanlardan biridir. Umudunu yitirdiği bir gün büyükbabası Warai’ye Galile’deki terk etmek mecburiyetinde kaldığı eski evinin anahtarını verir. Dedesinin hikayeleriyle büyüyen Warai kamp etrafında kayıp umutlarını arar iken yaşadıklarını jenerasyondan kuşağa aktaracaktır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Kule-The Tower Full HD İzle

  Yayın Tarihi:

  2012

  Senaryo:

  Sang-don Kim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?