Vahşetin Çağrısı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 499 Görüntülenme

Vahşetin Çağrısı

Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya'daki yaşamından koparılarak kızak çekmesi amacıyla Alaska'ya götürülür. Bir anda mutlu yuvasından ayrılıp yaşamı tepetaklak olan Buck, Alaska'nın zorlu yaşamına uyum sağlamaya çalışır. Posta dağıtım işinin çaylağı olan Buck, gün geçtike bu dünyaya alışır. Onun bu vahşi yaşama alışma sürecinde yaşadıkları, Buck'un kendisini keşfetmesini sağlayacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Vahşetin Çağrısı izle (2020), | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Vahşetin Çağrısı izle (2020), | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya'daki yaşamından koparılarak kızak çekmesi amacıyla Alaska'ya götürülür. Bir anda mutlu yuvasından ayrılıp yaşamı tepetaklak olan Buck, Alaska'nın zorlu yaşamına uyum sağlamaya çalışır. Posta dağıtım işinin çaylağı olan Buck, gün geçtike bu dünyaya alışır. Onun bu vahşi yaşama alışma sürecinde yaşadıkları, Buck'un kendisini keşfetmesini sağlayacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?