Vahşetin Çağrısı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 569 Görüntülenme

Vahşetin Çağrısı

Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya'daki yaşamından koparılarak kızak çekmesi amacıyla Alaska'ya götürülür. Bir anda mutlu yuvasından ayrılıp yaşamı tepetaklak olan Buck, Alaska'nın zorlu yaşamına uyum sağlamaya çalışır. Posta dağıtım işinin çaylağı olan Buck, gün geçtike bu dünyaya alışır. Onun bu vahşi yaşama alışma sürecinde yaşadıkları, Buck'un kendisini keşfetmesini sağlayacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Vahşetin Çağrısı | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Vahşetin Çağrısı | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya'daki yaşamından koparılarak kızak çekmesi amacıyla Alaska'ya götürülür. Bir anda mutlu yuvasından ayrılıp yaşamı tepetaklak olan Buck, Alaska'nın zorlu yaşamına uyum sağlamaya çalışır. Posta dağıtım işinin çaylağı olan Buck, gün geçtike bu dünyaya alışır. Onun bu vahşi yaşama alışma sürecinde yaşadıkları, Buck'un kendisini keşfetmesini sağlayacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?