Seni Gidi Seni full hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
4.8 IMDB Puanı 490 Görüntülenme

Seni Gidi Seni full hd izle

Seni Gidi Seni full hd izleİstanbul Bayrampaşa semtinde geçmekte olan bir film. Film Bayrampaşa'daki oranın insanlarına özgü lugatı, dostluğu ve vefayı sonuna kadar hissettirmekte. Gençliğini seksen yıllarında yaşamış, ve o zamanların mahalle kültürü ile büyümüş, ozamanın kültürü ile kavrulmuş insanların başına gelen heyecanlı ve komik hikayesidir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Seni Gidi Seni full hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Seni Gidi Seni full hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Seni Gidi Seni full hd izleİstanbul Bayrampaşa semtinde geçmekte olan bir film. Film Bayrampaşa'daki oranın insanlarına özgü lugatı, dostluğu ve vefayı sonuna kadar hissettirmekte. Gençliğini seksen yıllarında yaşamış, ve o zamanların mahalle kültürü ile büyümüş, ozamanın kültürü ile kavrulmuş insanların başına gelen heyecanlı ve komik hikayesidir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Seni Gidi Seni full hd izle

  Yayın Tarihi:

  2017

  Senaryo:

  Erdoğan Eyrik

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?